Hula Hoop ile Jimnastikçi

RİTMİK CİMNASTİK BRANŞI

Yetiştirdiği sporcular ile bu branşta dünyada en çok madalya kazanmış spor merkezi olan BÜYÜK CSKA'nın antrenman sistemi ile çalışmaktayız. Hobby, Star, Master Class ve Yarışmacı sporculardan oluşan sistemimiz bir piramit gibi aşağıda Hobby olarak başlayan sporcularımıza en yukarıda Yarışmacı sporcu olma imkanı tanıyoruz. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı yarışmalarla her sporcumuzun yarışma gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

TESİSLERİMİZ

ataşehir.jpg

AKIN SERTÇELİK ANADOLU İH.L.

Mevki: İstanbul Anadolu Yakası

indir.jpg

İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU

Mevki:İstanbul Anadolu Yakası

qPUdk80H_400x400.png

Arel Koleji

Mevki: İstanbul Avrupa Yakası

ANTRENÖRLERİMİZ

Jimnastik
Natalya GRIGORYEVA.jpg

Natalya GRIGORYEVA
Yarışmacı & MasterTakım Antrenörü

Özbekistan Devlet Enstitüsü Beden Eğitimi Fakültesi mezunu olan Natalya GRIGORYEVA, Ritmik Cimnastik branşında master yapmış olup, 1. Kategori antrenör unvanına sahiptir. 40 yıldan fazla bir antrenörlük tecrübesine sahip olan GRIGORYEVA, Özbekistan Cumhuriyeti’nde başarılı sporcuları ve uluslararası turnuvaların şampiyonlarını yetiştirdi.
Akın Sertçelik İ.H.Lisesi okulunda eğitim vermektedir.

Hanna KADATSKA.jpg

Hanna KADATSKAStar
Hobi Takım Antrenörü

Ukrayna Fiziksel Kültür ve Spor Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesi ile mezun olan Hanna Kadastka, Ritmik Cimnastik’te spor ustasıdır ve Türkiye Ritmik Jimnastik Federasyonu üyesidir. 2. Kategori Ritmik Cimnastik Antrenörü ünvanına sahip olan Kadatska, 10 yıllık antrenörlük deneyimine sahiptir.
Akın Sertçelik İ.H.Lisesi okulunda eğitim vermektedir

Elmira TRANBAEVA.jpg

Elmira TRANBAEVA
Star & Hobi Takım Antrenörü

Kırgızistan Fiziksel Kültür Enstitüsü'nden Cimnastik Antrenörü ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni unvanıyla mezun olan Elmira Nikolaevna, Belarus Olimpik Eğitim Merkezi Milli Takım üyesidir. 5 kez Kırgızistan şampiyonluğu, 3 kez Orta Asya ve Kazakistan Kupası'nı kazanan Nikolaevna, 47 yıllık antrenörlük tecrübesine sahiptir.
Arel Koleji okulunda eğitim vermektedir.