CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
02166062090
Bilgi Hattı
02166062090
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

Niçin CSKA?

          CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu 2015 yılında Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan sporcuları değerlendirip yeteneklerini keşfederek Türk Sporuna katkıda bulunabilmek amacı ile kurulmuştur. Milli Takımlarımıza her alanda sporcu yetiştirmek hedefi ile yola çıkmıştır.

 

          CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu Basketbol, Mini Basketbol , Voleybol, Ritmik Cimnastik, Temel Cimnastik, Aikido, Zumba, Ritim-Sanat ve Koordinasyon branşlarında faaliyet göstermektedir.

 

          Cimnastik branşında Avrupa'nın en köklü organizasyonlarından biri olan CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu, 800 sporcusu ve Rusyanın Milli Takımlarda görev almış en değerli cimnastik antrenörleri ile bu branştaki farkını ortaya koymuştur. Bu yıldan itibaren Türkiye'nin tek üç ayaklı Ritmik Cimnastik Turnuvası'na da ev sahipliği yapacak olan organizasyonumuz ile bu branştaki kalitemizi her geçen gün arttırmayı hedeflemekteyiz. Hobby grubunda başarılı olan sporcularımız Yarışmacı Aday kategorisine geçeceklerdir. Yarışmacı Adaylarımızın içinde üstün performans sergileyen sporcularımız, Türkiye Cimnastik Federasyonu'na bağlı Liglerde Yarışmacı Sporcu olarak kulübümüzü temsil edeceklerdir. Liglerde daha yüksek performans gösteren sporcularımız Milli Takımlarımıza katılma imkanı kazanacaktır.

 

          Basketbol ve Voleybol branşlarında Milli takımda görev almış antrenörlerimiz koordinatörlüğünde, Türkiye Basketbol Federasyonu Alt Yapı Organizasyonları'nda faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli salonlarımızda gerçekleşen çeşitli branşlardaki çalışmalarımız ile yaklaşık 1.500 sporcuya hizmet etmekteyiz.