CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
02166062090
Bilgi Hattı
02166062090
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

CSKA KAMP

     Yaşam tarzı; eğitim, kültür, spor, dinlence, eğlence ve araştırma olmuş tecrübeli bir kadronun kurduğu CSKA Kamp Organizasyonları'na katılan tüm çocuklar mutlu olacaklar , sportif ve sosyal anlamda  fark edilir gelişim göstereceklerdir. Siz anne ve babalar çocuklarınız kamplarımızda eğitim görürken gözünüz arkada kalmadan tatilinizin tadını çıkaracaksınız.

 

     CSKA Kamplarına gelen çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Yoğun antrenman programları ve dolu dolu aktivitelerle hoş zaman geçirecekleri programlar hazırladık. Çocukları eğlendirerek eğitme ve bilgilendirme konusunda tecrübeli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz  kamp süresince en ince ayrıntılarla hizmet vereceklerdir. Çocuklarımız her kamp dönemi bittiğinde, yeni kamplara katılmayı sabırsızlıkla bekleyeceklerdir.

     Her kamp dönemi için o kampın özelliğine göre eğitmenlerimiz görevlendirilmektedir. Konu çocuk olunca kurumumuz hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz.

      Çocuklarımızın mutluluğu bizlerin birinci önceliğidir. Hijyen, beslenme, konfor, sağlık, güvenlik ve özel ihtiyaçlar kamp programımızın en önemli ayrıntılarıdır. Okullarımızda görevli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz bu anlamda özveri ile çalışacaklardır.

Kişisel ve özel bilgilendirilmeler kurumumuzca dikkate alınır.

      CSKA Kamplarına katılan çocukların yüzlerindeki memnuniyet ifadesi bizim için en önemli ödüldür.