CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
02166062090
Bilgi Hattı
02166062090
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

CSKA KAMP

 

     Her mutlu çocuk eğitim alanında başarılıdır ancak her başarılı çocuk mutludur diyemeyiz. Yaşam tarzı; eğitim, kültür, spor, dinlence, eğlence ve araştırma olmuş tecrübeli bir kadronun kurduğu CSKA Kamp Organizasyonları'na katılan tüm çocuklar mutlu olacaklar ve fark edilir gelişim göstereceklerdir. 

     CSKA Kamplarına gelen çocuklar ilk günden son güne kadar zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklardır. Onlara dolu dolu aktivitelerle hoş zaman geçirecekleri ortam hazırladık. Çocukları eğlendirerek eğitme ve bilgilendirme konusunda tecrübeli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz kamp süresince en ince ayrıntılarla hizmet vermektedirler.

     Çocuklar her kamp dönemi bittiğinde, yeni kamplara katılmayı sabırsızlıkla bekleyeceklerdir. Arzu edecekleri bir ortam onları bekliyor. Her kamp dönemi için o kampın özelliğine göre eğitmenlerimiz görevlendirilmektedir. 

      Çocukların hijyen, beslenme, konfor, sağlık, güvenlik ve özel ihtiyaçları programımızın en önemli ayrıntılarıdır. Görevli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz bu anlamda özverili olacaklardır. 

      CSKA Kamplarına katılan çocukların yüzlerindeki memnuniyet ifadesi bizim için en önemli ödüldür. 

Ritmik Cimnastik Gelişim Kampı 2019

Yaş Grubu: 4-18

     Amacımız yoğun antrenman programları ile sporcularımıza profesyonel bir sporcunun kamplarda yaptıkları ve yaşadıklarını yaşatmaktır. Kamp süresince yapılacak tüm antrenmanlarda sporcularımızın bedensel ve fiziksel özelliklerini üst seviyeye çıkartırken, beslenme ve uyku düzenini de aynı disiplin içerisinde uyguluyoruz. Düzenlediğimiz eğlenceli aktiviteler ile mental rahatlamalarını sağlıyor, sosyal gelişimleri destekliyoruz.

Devamını Gör ...

Basketbol Gelişim Kampı 2019

Yaş Grubu: 9 - 16

     Basketbol bir tekrar oyunudur. En iyi basketbolcular dahil basketbolun en temel hareketlerini bıkmadan tekrar ederek bu seviyeye gelmişlerdir. Bu kampta sporcularımız şut, birebir adam geçme ve kendine pozisyon yaratabilme konusunda çok tekrar ederek, antrenmanlarını yaparak kendilerini tamamen değiştirecekleri ve geliştirecekleri bir kamp ortamının içinde bulunacaklardır.

Devamını Gör ...

Voleybol Gelişim Kampı 2019

Yaş Grubu: 9 - 16

Kamp süresince en üst düzey olan 4.kademe antrenörler tarafından yaptırılacak yoğunlaştırılmış voleybol antrenmanları ile teknik ve taktik seviyelerini geliştirme imkanı bulacaklar.

Devamını Gör ...

Babalar & Çocuklar Kampı

Yaş Grubu: 6-60

Hayatın günlük telaşı içindeki uğraşlarımız, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızla yeterince zaman geçirmemizi güçleştiriyor. Çocuklarıyla sevgiye ve güvene dayalı olan ilişkisine yeni bir halka daha eklemek isteyen tüm babaları, doğa ile iç içe şekilde ve yaparak-yaşayarak öğrenme odaklı kamp serüvenimize davet ediyoruz.

Devamını Gör ...