CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
02166062090
Bilgi Hattı
02166062090
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

Basketbol Gelişim Kampı 2019

     Amacımız yoğun antrenman programları ile sporcularımıza profesyonel bir sporcunun kamplarda yaptıkları ve yaşadıklarını yaşatmaktır. Kamp süresince yapılacak tüm antrenmanlarda sporcularımızın bedensel ve fiziksel özelliklerini üst seviyeye çıkartırken, beslenme ve uyku düzenini de aynı disiplin içerisinde uyguluyoruz. Düzenlediğimiz eğlenceli aktiviteler ile mental rahatlamalarını sağlıyor, sosyal gelişimleri destekliyoruz.

Genel Bilgi

24 - 29 Haziran 2019

 

5 Gece 6 Gün

 

9 - 16 Yaş

 

Bolu / Yeşilköy

 

0545 485 73 01

Dönemler

Yaz Dönemi

Online Kayıt

Kamp İçeriği

SİZLERİ GERÇEK BİR SPOR KAMPINA BEKLİYORUZ

 

Avrupa sayı kralı Gökhan ÜÇOKLAR'ın katılımı ve uzman antrenörler eşliğinde 

- SALON ANTRENMANLARI    
- FİTNESS ANTRENMANLARI   
- AÇIK HAVA ATLETİZM ÇALIŞMALARI   
- HAVUZDA KUVVET ÇALIŞMALARI   
- BRANŞA ÖZEL TEORİK VE TAKTİK EĞİTİMLER   
- SAĞLIKLI BESLENME EĞİTİMİ   

 

        Sporcularımız gelişim kampı süresince profesyonel bir basketbol takımı ve oyuncusunun hazırlık ve kamp dönemini nasıl geçirdiğini öğrenecek, yaşlara uygun hazırlanmış özel programlarla hem takım hem de bireysel özelliklerini bu doğrultuda geliştireceklerdir.

        Üst seviye antrenörlerimizin hazırladığı özel takım ve fundamental antrenmanları ile basketbollarını geliştirirken, uzman kadromuz tarafından uygulanacak atletizm, fitness ve havuzda direnç/kuvvet çalışmalarıyla kuvvet,dayanıklılık, sürat, çabukluk, sıçrama, esneklik ve koordinasyon becerilerini geliştirecek ve bunları geliştirme yöntemlerini öğreneceklerdir.

        Kamp boyunca uzman diyetisyen tarafından hazırlanmış menüler doğrultusunda beslenecek ve sağlıklı sporcu beslenmesi eğitimi alacaklardır.

        Bir takım sporu olan basketbolun gerekliliği olan takım ruhu, disiplin, sorumluluk duygusu, zamanı verimli kullanma yeteneğine sahip, özgüvenli sporcu kişilikleri yaratmak öncelikli hedefimizdir.   
 

Kamp Merkezi

5 YILDIZLI , TAM PANSİYON 

Bolu Koru Hotel

 

114 m2 genişliğinde ki kapalı fitness bölümü, yeni nesil makineler ile tasarlanmıştır. Kardiyo egzersiz alanı ve ağırlık bölümü ile sizler için sağlıklı bir tatil düşünülmüştür.

 

Tüm hijyen kuralları düşünülmüş olan havuzlarımız, siz değerli konuklarımızı bekliyor.

 

100 m2 genişliğinde olan masaj bölümü, 4 ayrı masaj odasından oluşmaktadır. 

 

40 m2 genişliğinde olan su yatak odamız, vücudunuz için en dinlendirici 
uygulamalardan biridir. Aynı zamanda, sizin rahatlığınız ve suyun dinlendirici yönünü hissetmeniz için gerekli konsept düşünülmüştür.
 

Odalarda Klima, Özel Donanımlı Direkt Telefon, Çalışma Masası, Çay & Kahve Seti, Ütü, 24 Saat Oda Servisi, Şömine, Dijital Kasa ve Dijital Saat bulunmaktadır.

Kamp Fotoğrafları