CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
0545 485 73 80 - 81
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
0545 485 73 80 - 81

           Yetiştirdiği sporcular ile bu branşta dünyada en çok madalya kazanmış spor merkezi olan CSKA'nın ülkemize gönderdiği birbirinden değerli ve kariyerlerinde zirveyi yakalayan tecrübeli antrenörleri ile ülkemiz için cimnastik sporuna önemli sporcular kazandırıyoruz. Bu hedef ile organize olan kulübümüz, Türkiye'de ilk defa CSKA tarafından organize edilen ve 15-17 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan CSKA TÜRKİYE CUP 1. ile bütün çocuklarımızın yarışmacı olmasını sağlayacaktır. Yarışmalar sezon içerisinde toplamda 3 kere yapılacaktır.

           Hobby sporcularımız kırmızı, mavi ve beyaz formaları ile ritmik cimnastik halısında antrenmanlarını yaparak, siyah mayolu Star Grubu'na çıkmak için mücadele edecekler. Siyah mayolu sporcularımız ise pembe mayolu Master Grubu'na çıkmak için mücadele ederek, ülkemizi yurt içi  ve yurt dışı yarışmalarında temsil edecektirler.

 

BAŞ ANTRENÖR

Aliye Öztürk

Ritmik Cimnastik Baş Antrenörü

D. TARİHİ 11.09.1953

ÜLKE Türkiye

1975 - Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Çeşitli illerde birçok lisede Beden Eğitimi Öğretmenliği ve 11 Yıl idarecilik yapmıştır. 1980'den bu yana Cimnastik Federasyonu faal antrenör ve hakem olarak görev yapmaktadır.

Sportif Ritmik Cimnastiğin temeli 1900’lü yıllara dayanmaktadır. Her geçen gün gelişerek sportif bir branş olmuştur. Sadece bayanların yaptığı bu spor dalı, bugün uluslararası ve olimpik bir branş olmuştur. (İlk kez 1984 yılında Los Angeles Olimpiyatları’nda resmi spor branşı olarak kabul edilmiştir.) Ritmik Cimnastik Türkiye’de 1980 yılında başlamıştır. Bu branşı yapan kız çocukları ve genç kızlarda • Düzgün bir vücut yapısı • Esnek bel, bacak ve kalça • Uzun ve düzgün bir bacak • Ritim duygusu ve algılama • Kendini ifade etme yeteneği kazandırmaktadır. Sporcularımız özgüven duygusu, sosyalleşme, hareketlilik, vücudunu en iyi şekilde kullanabilme, duygularını ifade etme, yaratıcılığını ortaya koymayı yaptığı antrenmanlarla kazanmaktadır. Sportif Ritmik Cimnastik dünyada hemen hemen tüm ülkelerde yapılmaktadır. Bu branşın en iyilerinin başında Ruslar gelmektedir. Dünya şampiyonlarında ve olimpiyatlarda en çok madalya kazanan Rus takımı CSKA Moskova’dır. Türkiye’de CSKA Moskova temsilcisi olan kurumumuz, Ritmik Cimnastik ve Temel Cimnastik branşlarında faaliyet göstermektedir. Ritmik Cimnastik branşında bizzat CSKA Moskova referansı ile titizlikle seçtiğimiz Rus antrenör kadrosundan oluşmaktadır. Sizler en değerliniz çocuklarınızı bize emanet ediyorsunuz. Emanetlerinize sahip çıkmak, onlara en iyi eğitimi vermek, amaçları büyük hedefleri olan sporcular olarak yetiştirmek de bizim görevimizdir. CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu bünyesinde Ritmik Cimnastik yapan tüm sporcularımız Türkiye’de bir ilk uygulama olan üç aşamalı yarışma programı ile T.C. Federasyonunun görevlendireceği resmi hakemlerin değerlendirdiği yarışmalara katılacaklardır. Yarışmalara katılarak, kendilerini ifade etme ve yaşıtları ile mücadele etme fırsatı bulan sporcularımızdan seçilen çocuklarımız CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu olarak kulübümüzü İstanbul Okullar Arası Yarışmalarda T.C. Cimnastik Federasyonu resmi lig yarışmalarında lisanslı olarak temsil edeceklerdir. Antrenörlerimiz başarılı bir kariyere ve deneyime sahiptirler. Belli bir plan doğrultusunda çalışmalarını uygulamaktadırlar. Yapılan çalışmaların takibi CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu Cimnastik Direktörü olarak benim tarafımdan yapılmaktadır. Haftalık olarak çalışma raporu hazırlanarak kurumumuza sunmaktayım. Çocuklarımızın geleceğin yıldız sporcuları olmaları Türk Milli Takımı’na girerek ülkemizi uluslararası alanda temsil etmeleri hedefimizdir. Sporcularımız başarılı dereceler elde ederek Ay-Yıldızlı bayrağımızı göndere çektirip İstiklal Marşı’mızı dinletmek amacı ve hırsıyla çalışmalarını yürüteceklerdir. Sizler veliler olarak bizim en büyük destekçilerimizsiniz. Kızlarımız bu estetik branşı yapmayı, başarılara imza atmayı hak ediyorlar. Sizler de bu başarılarla gurur duymayı, övünmeyi, alkışlanmayı hak ediyorsunuz. Biz birlikte başaracağız, birlikte yürüyeceğiz.

Hangi Salonlarda?

Ritmik Cimnastik eğitimlerimiz aşağıdaki kampüslerde yapılmaktadır

OKUL LİSTESİ

Okul Bulunamadı.

Eğitim Programı

Ritmik Cimnastik EĞİTİM PROGRAMI

YAŞ GRUBU
GÜN
HAFTADA
KAYIT
Eğitim Programı Bulunamadı.

ANTRENÖRLER

Ritmik Cimnastik antrenörlerimize ait özgeçmişler.

Aliye Öztürk

Ritmik Cimnastik Direktörü

D. TARİHİ 11.09.1953

ÜLKE Türkiye

1975 - Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Çeşitli illerde birçok lisede Beden Eğitimi Öğretmenliği ve 11 Yıl idarecilik yapmıştır. 1980'den bu yana Cimnastik Federasyonu faal antrenör ve hakem olarak görev yapmaktadır.

Juliia KADURINA

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 24.02.1970

ÜLKE Rusya

Özbekistan Üni - Beden Eğitimi, Rusya Cimnastik Federasyonu Kaliningrad Bölgesi Başkanı. 1983 Özbekistan Şampiyonu. Rusya Spartak Cimnastik Şampiyonu. 1. kategori hakemliği vardır. 2 kez Dünya kupası hakemliği.

Elmira TRANBAEVA

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 19.03.1953

ÜLKE Rusya

5 kez ülke şampiyonu. Kırgızistan En İyi Sporcu Ödülü, Asya ve Kazakistan'da kupa. 1974-2008 Kırgızistan Spor Okulunda, 2009-2017 S.Peterburg'da antrenörlük. 2017 Çin'de dünya turnuvasına sporcuları hazırlamıştır.

Natalya SHAMMUT

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 21.12.1976

ÜLKE Rusya

Rusya Krimsk Pedagoji Üniversitesi, 2005-2015 Damascus Milli Takım Ritmik Cimnastik Antrenörü

Anastasia MELNİKOVA

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 19.02.1993

ÜLKE Ukrayna

2015 yılında Venniçenka V. Kirovograd Devlet Pedagoji Üniversitesi mezunudur. 2008-2010 Kirovogradskaya Zvezdoçka (Kirovograd Yıldızı) ritmik cimnastik turnuvası şampiyonudur.

Marharyta VASYLIUK

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 18.02.1954

ÜLKE Ukrayna

1976 Lutskiy Enstitü Beden Eğitimi Fakültesi - Ukrayna, 9 yaşında cimnastiğe başlayan antrenörümüzün 1999 yılından itibaren eğittiği bütün sporcuları master aday ve master olmuştur.

Ludmila KORINENKO

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ  08.12.1951

ÜLKE Ukrayna

Ukrayna Harkov Spor Okulunda 36 yıl cimnastik antrenörlüğü yapmıştır.

Anastasia INOZEMTSEVA

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 1991

ÜLKE Ukrayna

2014-2016 Mısır'da Ritmik Cimnastik Antrenörü 2011-2016 Ritmik Cimnastik Koreograf Koçu

Valeriia MYKHAILENKO

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 23.09.1995

ÜLKE Ukrayna

Kirovograd Üniversitesi-Beden Eğitimi Fakültesi mezunu, Sağlık cimnastiği, ritmik cimnastik, fitness ve streching antrenörü.

Valeriya MOLCHAN

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 12.08.1995

ÜLKE Rusya

Moskova Devlet Üniversitesi - Beden Eğitimi Fakültesi'nden mezun olan antrenörümüz CSKA Moskova Rusya'da eğitim görmüştür.

Katherin Rossana ARIAS OLIVE

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 17.04.1990

ÜLKE Venezuela

2000 Venezuela Ulusal Şamp. 1.si, 2003 Suramericana 1.si 2005 Bolivaryan Oyunları 1.si, 2005 Suramericana 1.si, 2006 Küba Olimpik Oyunları 2.si, 2006 O. Amerika ve Karayip Oyunları 3.sü, Ve 6 Cimnastik Dünya Kupası Yarışması

Oksana MASLENNIKOVA

Ritmik Cimnastik Antrenörü

D. TARİHİ 09.08.1980

ÜLKE Ukrayna

2002-2015 Koreografi Topluluğunun Yöneticisi

Asem BAKIBAYEVA

Tercüman

D. TARİHİ 17.08.1982

ÜLKE Türkiye

“SIMBAT” moda biznesi akademisi, iç mimarlık fakültesi, Kazakistan, 2005-2011 “Kazakistan Salut” birleşmiş şirketinde çalıştı. Rusça, Türkçe, Kazakça, İngilizce biliyor.

Elnare BAHŞELİYEVA

Tercüman

D. TARİHİ 24.10.1981

ÜLKE Azerbaycan

Türkçe, İngilizce, Rusça, Azerice dilerini bilmekle beraber eski profesyonel hentbolcü ve yoga eğitmeni.