CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU
Danışma Hattı
02166062090
Bilgi Hattı
02166062090
CSKA MOSKOVA KULÜBÜNÜN DESTEKLERİ İLE CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

Aile Görüşleri

Görüş Yaz
Meryem Yücel

Başta güven bey Aliye hocam ve Kazlıçeşme kampüsüne çok teşekkür ederim çocuklarımızı kendi çoçukları gibi seven ve ilgilenen Cska ailesi sizi seviyoruz.

Meryem yücel

19 Ocak Antalya kampımız muhteşemdi tşk.

Deniz Uyaroğlu

Oğlum 5 yaşında ve geçen seneden beri 'basketbol oynamak istiyorum.'diyordu. Fakat başka Spor Okulları, çocuğumun yaşının Basketbol Branşı için çok küçük olduğunu, 8 yaşına kadar beklememiz gerektiğini söylediler. İnternetten CSKA'nın Mini Basketbol Branşını gördüm ve heyecanla telefon numarasını aradım. Antrenman için randevu verdiler ve gittik. Antrenörlerin güler yüzlülüğü, çocukların o heyecanı görülmeye değerdi. Minicik elleriyle, özel olarak alınmış mini basketbol toplarını tutmanın sevincini yaşadı oğlum. Teşekkürler CSKA Ekibi.

Esra Gümüş

Saygıyı ve disiplini öğreten, sporcuyla özel ilgilenen bütün antrenör ve yönetim ekibine eşim ile birlikte teşekkürlerimizi sunuyoruz. Emanet ettiğimiz çocuğumuzu gözümüzü arkada bırakmadan, artılar katarak bize teslim edip güvenimizi boşa çıkarmıyorsunuz.

Serap Ak

İlgisiyle, sevgisiyle, eğitimiyle her anımızda yanımızda olan eşsiz bir kurum...

Aslı Dalmaz

Aliye hanımın ilgisi sayesinde kızımın spor sevgisi arttı. Yarışmalar için sabırsızlanıyoruz.

Enver Akbulut

Küçük çocukları düşünerek açmış olduğunuz mini basketbola Aren ve Arya ikizlerim hergün gelmek istiyor. Hem spor hem eğlence katarak küçük yaştaki çocuklarımıza kattığınız emekler için teşekkür ederim CSKA !

Nurdan SULAMAZ

Basketbolda farkını ortaya koyan Onur koça teşekkür ediyoruz. Oğlum Eren'e sporu sevdiren insan oldunuz.

Engin GÖKTÜRK

Biricik kızımız Sude sayenizde cimnastikle güzelliğine güzellik kattı. Teşekkür ediyoruz..

Yeliz Çakmaklı

Oğlum Batur ve Kızım Alya başka bir kulüpte spora başladılar,farkı anlamak hiç zor olmadı gerçekten çok kaliteli ve başarılı bir yerde olduğumuzu çok iyi anladık.Biz kış kampına da katıldık ve gittiğimiz otel de 50 den fazla kulüp vardı Orada da farkınız belli oluyordu çünkü sizin Antrenörlerizin hepsinin mükemmel oldukları bir veli olarak gözlemledim,ben böyle bir ekibe gözüm kapalı çocuklarımı emanet ederim,