top of page

VOLEYBOL BRANŞI

Summer Vibes Photo Collage Facebook Cover.jpg
voleybol
5N7A7540.JPG

VOLEYBOL BRANŞI

Geleceğin Filenin Sultanları burada yetişiyor. Rusya CSKA Moskova’nın en önemli branşlarından biri olan VOLEYBOL ülkemizde de kız sporcularının en çok ilgi duydukları spor dalı olmuştur. 6-7 yaşlarından itibaren sistemimiz içine giren sporcularımız 10 yaşından itibaren Takım sporcusu olmaya hak kazanırlar.

Mini, Midi, Küçük, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler olmak üzere farklı yaş kategorilerinde takımlara ayrılırlar. Sporcuların gelişimleri Antrenörleri ve Alt yapı direktörleri tarafından dikkatle incelenirler. Sistemimiz içine farklı yaşlardan gelen Voleybol sporuna yeni başlamış sporcularımız hızlandırılmış şekilde yetiştirilerek seviyeleri geliştirilir. TVF alt yapı Liglerinde, özel turnuvalarda, kamplarda ki turnuvalarda bir çok takımla maç yapmaları sağlanır. Üst düzey Voleybol eğitimimizin yanı sıra, zihinsel ve bedenen sağlıklı, öz güvenli, sorumluluk sahibi, spor kültürü ve kişiliğine sahip bireyler yetiştirmek asli görevimizdir.

Antrenörlerimiz bilimsel ve güncel metodlarla eğitimler vererek Voleybol sporunun temel elementlerini en doğru şekilde öğretip, sağlam bir altyapıya sahip sporcular yetiştirmeyi hedeflemektedirler

 

SALONLARIMIZ

ataşehir.jpg

AKIN SERTÇELİK ANADOLU İH.L.

AKIN SERTÇELİK ORJ.jpeg

Konum: Barbaros Mah.,Şebboy Sok., Ataşehir

ANTRENÖRLERİMİZ

person clipart.jpg

 Batuhan Murat DÖNDER
Voleybol Takım Antrenörü


Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin Spor Yöneticiliği Bölümü’nden mezun olan Batuhan Murat Dönder, 14 yıllık profesyonel kariyerinde Anadolu Efes, BJK, Fenerbahçe ve İBB kulüplerinde Voleybol, Kondisyon ve Atletizm Antrenörü olarak görev yapmıştır. Atletizm ve Voleybol Branşlarında 1. Kademe Antrenörlük Sertifikası bulunan Dönder, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

bottom of page