RUSYA FEDERASYONU BÜYÜK CSKA VE CSKA MOSKOVA SPOR KULÜPLERİNİN DESTEKLERİ İLE

CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP IV SONUÇLARI
CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP IV SONUÇLARI CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP IV. SONUÇLARI AÇIKLANDI!   Geçtiğimiz sezon 3 kez düzenlenen CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP, 9 ve 10 Şubat tarihlerinde 4. Kez düzenlendi!   9 Şubat Cumartesi günü Ataşehir TÇMB Çimento Lisesi'nde, 10 Şubat Pazar günü Bahçelievler Arel Koleji'nde düzenlenen yarışmamızda heyecan doruktaydı. Eğlence, sevinç ve mutluluklarla dolu yarışmamızda cesaretini gösteren tüm sporcularımıza ve gelip her sporcuya destek olan tüm velilerimize teşekkür ederiz.   -Master Gold burs kazanma notu 12.00 -Master'dan Master Gold'a çıkış notu 6.00 -Star'dan Mastera çıkış notu 5.00 olarak belirlenmiştir. -Hobby'den Star'a çıkış ise antrenör önerisi ile olacaktır.   CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP IV sonuçlarına ulaşmak için buraya tıklayınız.
Devamı
ACI KAYBIMIZ
ACI KAYBIMIZ      Bahçelievler kampüs sorumlumuz Sevgili Elena İNANÇ'ın 17 yaşındaki kızı Julia İNANÇ dün akşam saatlerinde elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Julia'ya Allah'tan rahmet, Elena ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.   Ailemizin başı sağolsun.
Devamı
Temel Cimnastikte Yenilik!
Temel Cimnastikte Yenilik!     Temel Cimnastik branşımızı yeniliyoruz!     Cimnastik kariyerinde başarılı, yepyeni dinamik kadromuz ile yakında sizlerleyiz!     İstanbul Anadolu Yakası'nda Acıbadem Ata Ortaokulu ve Zümrütevler Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde bulunan temel cimnastik branşımıza 4 lokasyon daha ekleniyor!  Eklenen lokasyonlar aşağıda belirtildiği gibidir;  - İstanbul Anadolu Yakası Göztepe Öğretmen Harun Reşit İlkokulu  - İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Şehit Akın Sertçelik Anadolu İmam Hatip Lisesi  - İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi  - İstanbul Avrupa Yakası Maslak 1453 Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü   Kampüslerimize ait eğitim programlarını çok yakında buradan öğrenebilirsiniz.  
Devamı
KAMP BİTİYOR, SEZON DEVAM EDİYOR
KAMP BİTİYOR, SEZON DEVAM EDİYOR      CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu olarak bu yıl Ocak ayında gerçekleşen 3. Ulusal Sömestir Sporcu Gelişim Kampımız sona yaklaşıyor.       Kampımız yoğun antrenman programları ile sporcularımıza profesyonel bir sporcunun kamp hayatını yaşatabilmek, bireysel gelişimlerini desteklemek, özgüvenlerini yükseltmek, bedensel ve fiziksel özelliklerini üst seviyeye çıkarmak, beslenme ve uyku düzenini ayarlamak hedefleri ile programlanmıştır.           Herşey dahil konseptinde gün boyu tüm yiyecek ve içecekler ile Türk Mutfağının zengin yemek menüsü sporcularımızın hizmetinde olmuştur. Antrenörlerimiz ve yardımcı hizmet ekibimiz sporcularımızın beslenmelerini takip ederek sağlıklı besinlere yönlendirme yapmıştır.       Mert Palavaroğlu ve Curcuna Ekibi eğlencenin ritmini arttırarak hem gündüz hem de akşam saatlerinde sporcular kimi zaman aktif katılımla kimi zaman pasif katılımla eğlenceye dahil olmuştur. Rekreatif zamanlarını rekreasyon liderleri ile dolu dolu geçiren çocuklar; sahne yarışmalarından eğitsel oyunlara, illüzyondan beden perküsyonuna, farklı sahne gösterilerinden topluma hitabet sanatına farklı dallara dokunmuştur.   Yaz Kampında görüşmek üzere...
Devamı
CSKA KAMPINA SON 2 GÜN!
CSKA KAMPINA SON 2 GÜN!      CSKA KAMPINA SON 2 GÜN!        Bu kış üçüncüsü Antalya'da düzenlenen sporcu gelişim kampına Ritmik Cimnastik branşında 98-99 yılları Dünya ve Avrupa Şampiyonu, 2000 Sydney Olimpiyatları Şampiyonu olan Yelena Shalamova geliyor‍!       Ünlü cimnastikçi kampımızda bizlerle vakit geçirecek ve antrenmanlarımızda bulunacaktır.
Devamı
ANADOLU YAKASI BASKETBOL ŞÖLENİ
ANADOLU YAKASI BASKETBOL ŞÖLENİ ANADOLU YAKASI BASKETBOL ŞÖLENİNE HAZIR MISINIZ? Anadolu yakası basketbol şöleni 6 Ocak Pazar günü 15 Temmuz Spor Salonu'nda Mert PALAVAROĞLU'nun sunumu ile gerçekleşecektir. Tüm antrenörlerimizin gözetimi altında oynanacak maçlarda CSKA'nın Anadolu Yakasındaki basketbolcu portföyünü görerek bu sene takımlara katılamayan ama önümüzdeki yıllarda katılabilecek sporcularımızın tespiti yapılacak, kamp yararları ile ilgili bilgilendirmeler verilecek ve şenlik havasında bir gün geçirilecektir.  Yaş grubuna göre saatler aşağıda belirtilmiştir; 9:30                     2001 – 2002 – 2003 – 2004 Doğumlular 10:30                  2005 – 2006 Doğumlular 11:45                  2007 – 2008 Doğumlular 13:00                  2009 – 2010 – 2011 Doğumlular ( Kurtköy – Maltepe ) 14:15                  2009 – 2010 – 2011 Doğumlular ( Ataşehir – Kadıköy ) 15:30 – 16:00    Mini Basket Hazırlık 16:00                  2014 – 2015 Doğumlular 17:00                  2012 – 2013 Doğumlular
Devamı
CSKA Moskova Türkiye'de!
CSKA Moskova Türkiye'de!       CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu kurucu başkanı Sinan BİNGÖR, bu akşam EuroLeague maçında Fenerbahçe BEKO karşılaşacak olan CSKA Moskova A takım oyuncuları ve yönetim kurulu ile sabah kahvaltısında buluştu. Başkanımız Sinan Bingör ve CSKA Moskova Rusya’nın CEO’su Bayan Natalia objektiflere böyle poz verdiler.       Her iki takımada başarılar diliyoruz.
Devamı
SÖMESTİR KAMPINA HAZIR MISINIZ ?
SÖMESTİR KAMPINA HAZIR MISINIZ ?      Bu yıl 3. Sömestir kampını düzenleyen CSKA, 19 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında çeşitli branşlarda kamp ve turnuvalara gidiyor! Antalya Kaya Riu Belek Otelde gerçekleşecek olan kamplarımız herşey tatil konseptiyle eğitim - eğlence ve dinlenmeyi bir arada buluşturuyor! Kamp broşürümüzü incelemek için tıklayınız.     Her mutlu çocuk eğitim alanında başarılıdır ancak her başarılı çocuk mutludur diyemeyiz. Yaşam tarzı; eğitim, kültür, spor, dinlence, eğlence ve araştırma olmuş tecrübeli bir kadronun kurduğu CSKA Kamp Organizasyonları'na katılan tüm çocuklar mutlu olacaklar ve fark edilir gelişim göstereceklerdir.       CSKA Kamplarına gelen çocuklar ilk günden son güne kadar zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklardır. Onlara dolu dolu aktivitelerle hoş zaman geçirecekleri ortam hazırladık. Çocukları eğlendirerek eğitme ve bilgilendirme konusunda tecrübeli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz kamp süresince en ince ayrıntılarla hizmet vermektedirler.      Çocuklar her kamp dönemi bittiğinde, yeni kamplara katılmayı sabırsızlıkla bekleyeceklerdir. Arzu edecekleri bir ortam onları bekliyor. Her kamp dönemi için o kampın özelliğine göre eğitmenlerimiz görevlendirilmektedir.        Çocukların hijyen, beslenme, konfor, sağlık, güvenlik ve özel ihtiyaçları programımızın en önemli ayrıntılarıdır. Görevli idarecilerimiz ve eğitmenlerimiz bu anlamda özverili olacaklardır.        CSKA Kamplarına katılan çocukların yüzlerindeki memnuniyet ifadesi bizim için en önemli ödüldür.         Amacımız yoğun antrenman programları ile sporcularımıza profesyonel bir sporcunun kamplarda yaptıkları ve yaşadıklarını yaşatmaktır. Kamp süresince yapılacak tüm antrenmanlarda sporcularımızın bedensel ve fiziksel özelliklerini üst seviyeye çıkartırken, beslenme ve uyku düzenini de aynı disiplin içerisinde uyguluyoruz. Düzenlediğimiz eğlenceli aktiviteler ile mental rahatlamalarını sağlıyor, sosyal gelişimleri destekliyoruz.       Geri sayım başladı! Kamp sayfamızı incelemek için tıklayınız.
Devamı
Mini Basketbol Yaz Okulu
Mini Basketbol Yaz Okulu    Yaz spor okulları kış spor okullarının devamı niteliğindedir. Spor; asla uzun süreli dinlenme ara verilecek bir eğitim değildir. Profesyonel sporcular en fazla iki hafta antrenmansız kalabilirler. Bu süre içerisinde yedikleri ve içtiklerine dikkat ederler. Kulübümüz sporcularının da teknik ve fiziksel kayıplara uğramamaları için yaz aylarında devam edecek antrenmanlara katılımlarını tavsiye ediyoruz. Yeteneklerini muhafaza etmek ve geliştirmek isteyen sporcularımız için açtığımız yaz spor okulları 18 Haziran 2018 tarihinde başlayacaktır.     4 - 5 - 6 Yaş Mini Basketbol sporcularımız için 18 Haziran - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında Yaz Okulumuz olacaktır. Haftalık planlanan yaz okulumuz toplamda 10 hafta sürecektir.      Anadolu Yakasında Erenköy Mehmet Sait Aydoslu Ortaokulu'nda olacaktır.     Seçtiğiniz haftaları info@cskatr.com mail adresine bildiriniz. Yaz okulumuza kaydınızı yapabilmek için aşağıdaki banka hesap bilgilerine belirtilen TL tutarını Havale / EFT yapmanız gerekmektedir.   Banka Hesap Bilgilerimiz; HALİÇ VE BOĞAZİÇİ KAMP EĞİTİM SPOR ORGANİZASYONLARI TİCARET LTD. ŞTİ. Garanti Bankası Kızıltoprak Şubesi Müşteri No: 40932311 IBAN No: TR90 0006 2000 7190 0006 2974 99
Devamı
Ritmik Cimnastik CUP 3 Fotoğrafları Yayında!
Ritmik Cimnastik CUP 3 Fotoğrafları Yayında!      2 - 3 Haziran tarihlerinde Ataşehir Çimento Lisesi'nde 2016 Olimpiyat Oyunları Ritmik Cimnastik Şampiyonu Margarita MAMUN eşliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz CSKA Ritmik Cimnastik CUP 3 e ait fotoğraflar yayınlandı! Fotoğraflara ulaşmak için tıklayınız.      15x21cm 1 adet fotoğraf 15 TL       Kupa bardak üzeri baskı 20 TL       35x50cm Kanvas Tablo 35 TL       20 cm çapında Duvar Saati üzerine baskı 40 TL       Mousepad üzerine baskı 15 TL       Yarışmada sizin bulunduğunuz gruba ait Jimmy Jib ile çekilen profesyonel video kaydı DVD'si 25 TL Seçtiğiniz fotoğrafları altında yazan kod ile ceren.cinar@cskatr.com mail adresine bildirmeniz rica olunur. Ödeme yapıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde ürünleriniz anlaşmalı kargomuz olan MNG kargo ile verdiğiniz adrese gönderilir. Adresinizi mailde bildirmeniz rica olunur. Kargo ücreti alıcıya aittir.   Banka Hesap Bilgilerimiz; HALİÇ VE BOĞAZİÇİ KAMP EĞİTİM SPOR ORGANİZASYONLARI TİCARET LTD. ŞTİ. Garanti Bankası Kızıltoprak Şubesi Müşteri No: 40932311 IBAN No: TR90 0006 2000 7190 0006 2974 99
Devamı
ŞAMPİYON CSKA!
ŞAMPİYON CSKA!      22 - 26 Haziran'da Bodrum Holiday Resort & SPA otelinde gerçekleşen basketbol turnuvası, minikler kategorisi 8 takım arasından  muhteşem performans göstererek 1. olan CSKA Moskova basketbol sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.      
Devamı
Kamp Malzeme Listesi Açıklandı
Kamp Malzeme Listesi Açıklandı       9 - 14 Haziran'da Antalya'da, 22 - 30 Haziran'da Bodrum'da gerçekleştireceğimiz kamplarımıza sayılı günler kaldı!       Keyifli ve güvenli bir kamp için en büyük önceliğimiz doğru malzemelerimizi yanımıza almak olacaktır.       Malzeme listesine ulaşmak için tıklayınız.  
Devamı
Basketbol Altyapı Seçmeleri Ön Eleme Sonuçları Açıklandı!
Basketbol Altyapı Seçmeleri Ön Eleme Sonuçları Açıklandı!      26 Mayıs Cumartesi günü Kadıköy 15 Temmuz Spor Salonu'nda yapılan basketbol altyapı seçmeleri ön eleme sonuçları açıklandı!      Kulübümüzün değerli antrenörleri Güven ÖNER, Onur ÇETİN, Erdal ERDİNÇ, Okan ULUBAY ve Sinan ÖMEROĞLU'nun seçimleri ile 2001 - 2007 yılları arasında doğan, basketbola gönül vermiş sporculardan sezon boyu ücret alınmayacaktır.     Antrenman gün ve saatleri bildirilecektir.     Ön eleme sonuçlarını görmek için tıklayınız.  
Devamı
Margarita MAMUN tshirtleri satışta!
Margarita MAMUN tshirtleri satışta! Sınırlı sayıda üretilen Margarita MAMUN t-shirtleri satışta! Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu sporcunun imzalayacağı t-shirtler için beden ölçüleri ile birlikte taleplerinizi kabul ediyoruz. T-shirt bedenleri XXS, XS, S, M Bedenleri, nilufer.kiyak@cskatr.com mail adresine veya 05535992728 nolu telefona mesaj olarak gönderebilirsiniz. 3 Haziran'da sizler için imzalayacağı özel t-shirtlerimizin adet fiyatı 175 TL'dir. 25 TL'si sizin adınıza LÖSEV'e bağış yapılacaktır. Margarita MAMUN sadece satın alacağınız hatıra t-shirtlerine imza atacağından, imza konusunda başka talepte bulunulmamasını rica ederiz.  
Devamı
Margarita Mamun Heyecanı!
Margarita Mamun Heyecanı!    Cska Moskova Türkiye Organizasyonu'nun sezon sonunda yapılacak olan CSKA Ritmik Cimnastik CUP III etkinliğine 2016 Rio Olimpiyat'larında Ritmik Cimnastik şampiyonu olan Margarita MAMUN geliyor!      3 Haziran Pazar günü Ataşehir Çimento Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan CSKA Ritmik Cimnastik CUP III etkinliği için Avrupa Yakası'ndan otobüs kalkacaktır. Rezervasyon için nilufer.kiyak@cskatr.com mail adresinden Nilüfer Hanım ile iletişime geçebilirsiniz. Margarita Mamun baskılı tişörtlerimizden alabilir, canlı olarak imzalatabilirsiniz.       Ülkemizdeki tüm Ritmik Cimnastik sporcularını MARGARITA MAMUN ile tanışmaya davet ediyoruz.   Otobüs Lokasyon ve Saatleri yayınlanacaktır.  
Devamı
Ritmik Cimnastik Yaz Okulu
Ritmik Cimnastik Yaz Okulu    Yaz spor okulları kış spor okullarının devamı niteliğindedir. Spor; asla uzun süreli dinlenme ara verilecek bir eğitim değildir. Profesyonel sporcular en fazla iki hafta antrenmansız kalabilirler. Bu süre içerisinde yedikleri ve içtiklerine dikkat ederler. Kulübümüz sporcularının da teknik ve fiziksel kayıplara uğramamaları için yaz aylarında devam edecek antrenmanlara katılımlarını tavsiye ediyoruz. Yeteneklerini muhafaza etmek ve geliştirmek isteyen sporcularımız için açtığımız yaz spor okulları 18 Haziran 2018 tarihinde başlayacaktır.      3 - 16 Yaş arası Ritmik Cimnastik sporcularımız için 18 Haziran - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında Yaz Okulumuz olacaktır. Haftalık planlanan yaz okulumuz toplamda 10 hafta sürecektir.      Anadolu Yakasında Acıbadem Ata Ortaokulu ve Erenköy Mehmet Sait Aydoslu Ortaokulu'nda olacaktır.   Seçtiğiniz haftaları info@cskatr.com mail adresine bildiriniz. Yaz okulumuza kaydınızı yapabilmek için aşağıdaki banka hesap bilgilerine belirtilen TL tutarını Havale / EFT yapmanız gerekmektedir.   Banka Hesap Bilgilerimiz; HALİÇ VE BOĞAZİÇİ KAMP EĞİTİM SPOR ORGANİZASYONLARI TİCARET LTD. ŞTİ. Garanti Bankası Kızıltoprak Şubesi Müşteri No: 40932311 IBAN No: TR90 0006 2000 7190 0006 2974 99
Devamı
CSKA Cup 3 Sonuçları Açıklandı!
CSKA Cup 3 Sonuçları Açıklandı!    Cska Moskova Türkiye Organizasyonu'nun sezon sonunda yapılan CSKA Ritmik Cimnastik CUP III etkinliğini 2016 Rio Olimpiyat'larında Ritmik Cimnastik şampiyonu olan Margarita MAMUN ile birlikte geride bıraktık.     2 - 3 Haziran'da Ataşehir Çimento Lisesi'nde yapılan CSKA Ritmik Cimnastik Cup III etkinliğimizde performanslar sonucunda alınan puanları öğrenmek için tıklayınız.      Tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Devamı
Yeni Yıldızları Seçiyoruz!
Yeni Yıldızları Seçiyoruz!      Ücretsiz Basketbol Altyapı Seçmeleri      İstanbul altyapılarına büyük bir hedef ile giren kulübümüz değerli antrenörleri Güven ÖNER, Onur ÇETİN, Erdal ERDİNÇ, Sinan ÖMEROĞLU ve Okan ULUBAY ile sizleri bekliyor. * Seçilen sporculardan sezon boyunca ücret alınmayacaktır.   Tarih  : 26 Mayıs 2018 Cumartesi Günü Yer     : Kadıköy 15 Temmuz Spor Salonu İrtibat : 0533 641 77 73 Yavuz Bey * 2006 - 2007 doğumlular saat 14:30'da * 2004 - 2005 doğumlular saat 15:30'da * 2001 - 2002 - 2003 doğumlular saat 16:30'da   *Erkekler içindir.
Devamı
Anneler Gününüz Kutlu Olsun!
Anneler Gününüz Kutlu Olsun!        Yüreğinde sonsuz sevgi ve sabır olan annelerin, tüm CSKA annelerinin Anneler Günü Kutlu Olsun!      Sizler için hazırlamış olduğumuz sürprizimizi izlediniz mi? Sporcularımızdan mesaj var!                                                                                                                 
Devamı
CSKA Cup 3 Puanlama Sistemi Açıklandı!
CSKA Cup 3 Puanlama Sistemi Açıklandı! 2 - 3 Haziran'da yapılması planlanan CSKA RİTMİK CİMNASTİK CUP 3 için üst gruba geçiş puanları aşağıda belirtilmiştir;   - STAR gruptan MASTER grubuna geçiş puanı 5.50 ve üzeri - MASTER gruptan MASTER GOLD gruba geçiş puanı 6.00 ve üzeri - MASTER GOLD grubundan burs kazanacak sporcu puanı 10.00 ve üzeri - MASTER GOLD grubunda olup 6.00 puandan az alan sporcularımız MASTER grubunda devam edeceklerdir. - Hobby grubu sporcularımız hakem tavsiyesi ve antrenör görüşü ile STAR grubuna geçiş yapacaklardır.
Devamı
Avrupa Yakasında Basketbol Şöleni!
Avrupa Yakasında Basketbol Şöleni! 5 - 6  Mayıs tarihinde Anadolu Yakası sporcularımızla Kadıköy 15 Temmuz Spor Salonu'nda gerçekleştirmiş olduğumuz Basketbol Şöleni hız kesmeden devam ediyor! Avrupa Yakası'nda bulunan basketbol ve mini basketbol sporcularımızı 13 Mayıs Pazar günü Bahçelievler Kampüsü Arel Koleji 'ne eğlenerek spor yapmaya davet ediyoruz. Bütün antrenörlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinliğimize tüm velilerimiz davetlidir.   Avrupa Yakası Basketbol Şöleni'nin programı aşağıda belirtilmiştir; 13 Mayıs Pazar, Saat 10.00'da 2002-2003-2004-2005 doğumlular, 13 Mayıs Pazar, Saat 11.30'da 2006-2007 doğumlular, 13 Mayıs Pazar, Saat 13.00'da 2008-2009 doğumlular, 13 Mayıs Pazar, Saat 14.30'de 2010 doğumlular, 13 Mayıs Pazar, Saat 16.00'de 4-5-6 yaş Mini Basketbol   Maçlarda ve aralarda isteyen velilerimizle şut yarışması yapılacaktır. CSKA ailesi olarak keyifli bir gün geçirmeniz için tüm velilerimizi ve sporcularımızı bir çok aktivitemiz bulunan şölenimize bekliyoruz.
Devamı
Anadolu Yakasında Basketbol Şöleni!
Anadolu Yakasında Basketbol Şöleni! Basketbol ve Mini Basketbol sporcularımızı ve velilerimizi eğlenerek spor yapmaya davet ediyoruz. Tüm antrenörlerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinliğimiz, Anadolu Yakası sporcularımız için 5 - 6 Mayıs 2018 tarihinde Kadıköy 15 Temmuz Spor Salonu'nda  yapılacaktır.   Anadolu Yakası Basketbol Şöleni'nin programı aşağıda belirtilmiştir; 5 Mayıs Cumartesi, Saat 10.00'da 2002 - 2003 - 2004 doğumlular, 5 Mayıs Cumartesi, Saat 11.00'de 2005 doğumlular, 5 Mayıs Cumartesi, Saat 13.00'de 4-5 yaş Mini Basketbol, 5 Mayıs Cumartesi, Saat 14.00'de 6 yaş Mini Basketbol, 6 Mayıs Pazar, Saat 10.00'da 2006 doğumlular, 6 Mayıs Pazar, Saat 11.30'da 2007 doğumlular, 6 Mayıs Pazar, Saat 13.30'da 2008 doğumlular, 6 Mayıs Pazar, Saat 15.00'de 2009 doğumlular, 6 Mayıs Pazar, Saat 17.00'de 2010 doğumlular.   Maçlarda ve aralarda isteyen velilerimizle şut yarışması yapılacaktır. CSKA ailesi olarak keyifli bir gün geçirmeniz için tüm velilerimizi ve sporcularımızı bir çok aktivitemiz bulunan şölenimize bekliyoruz.
Devamı
CSKA Cup II. Sonrası Güncellenen Gruplarımız
CSKA Cup II. Sonrası Güncellenen Gruplarımız      31 Mart 2018'de Kazlıçeşme Arel Koleji'nde, 1 Nisan 2018'de Ataşehir Çimento Lisesi'nde yapılan CSKA Ritmik Cimnastik Cup II. etkinliğimizde performanslar sonucunda güncellenen Star ve Master grubu sporcularımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.      Tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.  
Devamı
Kamp Programları Açıklandı!
Kamp Programları Açıklandı!      2017 - 2018 sezonunun sonunda Antalya ve Bodrum'da yapılacak olan yaz kamplarının programı açıklandı. Kamp heyecanına sizde ortak olmak ister misiniz? Sınırlı kontenjanlarımızdan yararlanmak için bi an önce rezevervasyonunuzu Yurtiçi Kamplar sayfasından gerçekleştiriniz.   9 - 14 Haziran 2018 Antalya Summer Camp Programı ( Basketbol, Mini Basketbol, Ritmik Cimnastik, Voleybol ) 9 - 14 Haziran 2018 Antalya Basketbol Gelişim Kampı Programı 22 - 26 Haziran 2018 Bodrum Basketbol Turnuvası Programı 23 - 28 Haziran 2018 Bodrum Ritmik Cimnastik Gelişim Kampı Programı
Devamı
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!      Cska Moskova Türkiye Organizasyonu'nun sezon sonunda yapılacak olan "Final Yarışması ve Yıl Sonu Şenlikleri" 'ne 2016 Rio Olimpiyat'larında Ritmik Cimnastik branşı şampiyonu olan Margarita MAMUN geliyor!       Ülkemizdeki tüm Ritmik Cimnastik sporcularını MAMUN ile tanışmaya davet ediyoruz.   Rezervasyon için nilufer.kiyak@cskatr.com mail adresinden Nilüfer Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
CSKA Ritmik Cimnastik Cup II'ye Sayılı Gün!
CSKA Ritmik Cimnastik Cup II'ye Sayılı Gün!      Cimnastik branşına gönül veren sporcularımız için Hobby Grubunun da katıldığı, ilkini 2017'nin Aralık ayında gerçekleştirmiş olduğumuz CSKA Ritmik Cimnastik CUP etkinliğinin ikincisine hazır olun!      31 Mart ve 1 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek olan etkinliğimize sayılı günler kaldı. Tüm hobby, star ve master sporcularımızın yer alacağı etkinlikte başta Ritmik Cimnastik Direktörümüz, -aynı zamanda- Cimnastik Federasyonunda görev alan Milli Hakemlerimizden Aliye ÖZTÜRK olmak üzere diğer Milli hakemlerimizde puanlamalarıyla yanımızda olacaklardır. Sunuculuğunu Mert PALAVAROĞLU'nun gerçekleştireceği yarışmamızda amacımız sporcularımızın seviyelerini belirlemektir. Sporcularımızın yanısıra antrenörlerimizinde gösterileri ile renklendirecekleri bu iki özel günde tüm velilerimiz davetlidir. 31 Mart 2018 Bahçelievler Arel Koleji 1 Nisan 2018 Ataşehir Çimento Lisesi
Devamı
CSKA'lılar Buluştu!
CSKA'lılar Buluştu!        Dün gece İstanbul'a gelen CSKA Moskova Basketbol Takımı ile Cska Moskova Türkiye Organizasyonu Basketbol antrenörleri ve sporcuları akşam yapılacak olan Turkish Airlines Euroleague'de Fenerbahçe Doğuş ile oynayacağı maç öncesi bir araya geldi.      CSKA Moskova Profesyonel Basketbol takımı saat 12.30'da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda yaptığı şut antrenmanının bir bölümü organizasyonumuza açık gerçekleşti.
Devamı
CSKA Moskova Basketbol Takımı İstanbul'da!
CSKA Moskova Basketbol Takımı İstanbul'da!      CSKA Moskova Profesyonel Basketbol takımı, Turkish Airlines Euroleague'de Fenerbahçe Doğuş ile oynayacağı maç için İstanbul'a geldi. CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu, Başkan Sinan Bingör liderliğinde takımı konakladığı Ataşehir Sheraton Otel'de karşıladı. Basketbol Direktörü Onur Çetin ve baş antrenörümüz Erdal Erdinç, CSKA Moskova Baş Antrenörü Dimitris Itoudis bir süre sohbet etti. Karşılıklı verilen hediyeler ve baklava ikramının ardından oyuncular, dinlenmek üzere odalarına çekildiler. CSKA Moskova Profesyonel Basketbol takımı yarın saat 12.30'da Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda şut antrenmanı yapacak. Antrenmanın bir bölümü CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu'na açık yapılacak.
Devamı
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de!
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de! CSKA MOSKOVA PROFESYONEL BASKETBOL TAKIMI TURKİYE’DE !      Turkish Airlines Euroleague icin Fenerbahçe Doğuş ile karşılaşacak olan CSKA Moskova Basketbol takımının 16 Mart 2018 Cuma günü Ülker Spor Arena’da saat 12:30 - 14:00 arasındaki antrenmanını izlemeye gidiyoruz.      Siz değerli velilerimiz ve sporcularımızı davet ediyoruz.      Dünyaca ünlü sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekilebilir, imza alabilirsiniz. Lütfen spor ayakkabılı ve CSKA formalarınızla geliniz.
Devamı
2018 Yaz Kamplarımız Başlıyor!
2018 Yaz Kamplarımız Başlıyor! BU YAZIN STARI SEN OL   9 - 14 Haziran 2018'de Antalya WOW Kremlin Palace'da; Ritmik Cimnastik Hobby-Star-Master Summer Camp, Mini Basketbol Summer Camp, Basketbol Summer Camp, Voleybol Summer Camp, Basketbol Gelişim Kampı,   22 - 26 Haziran 2018'de Bodrum Holiday Resort & SPA'da; Ritmik Cimnastik Gelişim Kampı ve Basketbol Turnuvası düzenlenecektir.   Detaylar önümüzdeki günlerde "Yurtiçi Kamplar" sayfamızda yer alacaktır.
Devamı
Akademi Lig Haftalık Takvimi
Akademi Lig Haftalık Takvimi           Miniminik Kategorisinde; CSKA Acıbadem - İdealtepe CSKA Maltepe - Parlayan Yıldızlar Turuncu Parlayan Yıldızlar Beyaz - CSKA Ataşehir Ataşehir Kartalları - CSKA Kadıköy CSKA Beylikdüzü - Beşiktaş Arnavutköy           Minik Kategorisinde; CSKA Maltepe - CSKA Kurtköy CSKA Erenköy - Asistanbul CSKA Acıbadem - Ataşehir Kartalları CSKA Kadıköy - Kartal Kırmızı CSKA Beylikdüzü - Florya Elit   Başarılar CSKA!
Devamı
Kamp İhtiyaç Listesi
Kamp İhtiyaç Listesi Kulübümüz tarafından düzenlenmekte olan kamplar için ihtiyaç listesi aşağıdaki linkte belirtilmiştir.   https://drive.google.com/file/d/1QjkIKDp9xbfk8G5KQtuf8puNFby5WYi2/view?usp=sharing   İyi eğlenceler dileriz.
Devamı
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup'a Göre Seviye Atlayan Sporcularımız
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup'a Göre Seviye Atlayan Sporcularımız Star Gruba Geçen Sporcularımız https://drive.google.com/file/d/19NFh_rqiLD48oJlPRCRJY3gAwjmdfWc6/view?usp=sharing   Master Gruba Geçen Sporcularımız https://drive.google.com/file/d/1IQkvMXvE1LnKdDFVmaNEuC11IO88myqs/view?usp=sharing   Master Gold Gruba Geçen Sporcularımız https://drive.google.com/file/d/1p7r_1JoWn3sAMzeBuQ8a67Ju1E6DfQzf/view?usp=sharing
Devamı
Kazlıçeşme Avrupa Koleji Ritmik Cimnastik Toplantısı
Kazlıçeşme Avrupa Koleji Ritmik Cimnastik Toplantısı       Genel Koordinatörümüz Güven ÖNER ve Ritmik Cimnastik Direktörümüz Aliye ÖZTÜRK, Kazlıçeşme Avrupa Koleji kampüsümüzde Ritmik Cimnastik 1. Cup Organizasyonumuzda Star ve Master grubuna yükselen sporcularımızın velileri ile sporcularımızın kariyer planlamaları ile ilgili toplantı düzenlediler.      Toplantıda velilerimize sporcularımızın durumları ve yapılacak eğitimler hakkında bilgiler verildi.
Devamı
Basketbol Direktörümüz Onur Çetin'in Röportajı
Basketbol Direktörümüz Onur Çetin'in Röportajı            Basketbol direktörümüz Onur Çetin'in, Marmaralig'e, kendisi ve basketbol ile ilgili vermiş olduğu röportaj yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.marmaralig.com/onur-cetin-antrenorlerin-kendisini-surekli-yenilemesi-gerekiyor/
Devamı
1 Ocak 2018 Veli Toplantısı
1 Ocak 2018 Veli Toplantısı      Merkez ofisimizde 1 Ocak 2018 tarihinde genel koordinatörümüz Güven Öner ve ritmik cimnastik direktörümüz Aliye Öztürk başkanlığında, Ritmik Cimnastik 1. Cup organizasyonumuzda Star ve Master grubuna yükselen sporcularımızın velileri ile sporcularımızın kariyer planlamaları ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda velilerimize sporcularımızın durumları ve yapılacak eğitimler hakkında bilgi verildi.
Devamı
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup 16-17 Aralık 2017 Yarışma Sonuçları
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup 16-17 Aralık 2017 Yarışma Sonuçları 16 - 17 Aralık 2017'de gerçekleşen CSKA Ritmik Cimnastik I. Cup yarışma sonuçları aşağıdaki linklerde belirtilmiştir.   Avrupa Hobby Yarışmacılar https://drive.google.com/file/d/1lUd_tQ3em9LZ1mW7gLsyPDCa_YHpS04n/view?usp=sharing Avrupa Star Yarışmacılar https://drive.google.com/file/d/1EzmEUFAOkxXn4RPjd9YvT2Gf7rXFSKp6/view?usp=sharing   Asya Hobby Yarışmacılar https://drive.google.com/file/d/1Iz7RlOdu6JD_WctQqGezbVYvTC_2pW3_/view?usp=sharing Asya Star Yarışmacılar https://drive.google.com/file/d/1zXzafTKgtsAsuoJwasLuu-DzPVlgWj1K/view?usp=sharing Asya Master Yarışmacılar https://drive.google.com/file/d/1d1crKL39g_jgA1EHPn1oueHNMYkTqo0X/view?usp=sharing
Devamı
Akademi Lig Haftalık Takvimi
Akademi Lig Haftalık Takvimi           16 Aralık - 22 Aralık 2017 Akademi Lig Miniminik Kategorisinde * CSKA Maltepe - Anabilim A * CSKA Kadıköy - Parlayan Yıldızlar Beyaz * Asistanbul - CSKA Ataşehir             16 Aralık - 22 Aralık 2017 Akademi Lig Minik Kategorisinde * CSKA Maltepe - Anabilim * CSKA Kurtköy - Kırmızı SK * CSKA Erenköy - CSKA Acıbadem * CSKA Kadıköy - Z10 * Altıneller - CSKA Beylikdüzü * Asistanbul - CSKA Ataşehir   BAŞARILAR CSKA!
Devamı
CSKA Ritmik Cimnastik Cup II yi Geride Bıraktık!
CSKA Ritmik Cimnastik Cup II yi Geride Bıraktık!      31 Mart'ta Bahçelievler Arel Kolejinde, 1 Nisan'da Ataşehir Çimento Lisesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz CSKA Ritmik Cimnastik Cup II etkinliğimizi başarı ile geride bıraktık. Hobby, star ve master gruplarının yer aldığı etkinlikte tüm sporcularımız bireysel olarak ve grup halinde performanslarını sergilediler. Temel cimnastik sporcularımızın özel gösterisiyle renkli anlar yaşadık. Sunuculuğunu Mert PALAVAROĞLU'nun gerçekleştirdiği etkinliğimizde amacımız sporcularımızın seviyelerini belirlemektir.      Ritmik Cimnastik Direktörümüz, aynı zamanda Cimnastik Federasyonunda görev alan Milli Hakemlerimizden Aliye ÖZTÜRK başta olmak üzere Milli hakemlerimiz Oya KIZILTAN, Hilal ÖKTEM, Ayla TORNA, Nihal AKCAN ve Nermin VURAL puanlamalarıyla yanımızda oldular.     Günün sonunda sporcularımıza sertifikalarını ve hediyelerini taktim ederek fotoğraflar çekildik.     Tüm sporcularımıza başarılar diliyor, tüm velilerimize bize güvendikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sezon sonunda gerçekleştireceğimiz CSKA Ritmik Cimnastik CUP III için şimdiden heyecan doluyuz.
Devamı
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup 16-17 Aralık'ta Gerçekleşiyor!
Cska Ritmik Cimnastik I. Cup 16-17 Aralık'ta Gerçekleşiyor!           2017-2018 sezonunun Ritmik Cimnastik branşında ilk yarışması olan CSKA Ritmik Cimnastik I. Cup 16-17 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecektir. Tüm hobby, star ve master sporcularımızın yer alacağı yarışmamızda başta Ritmik Cimnastik Direktörümüz aynı zamanda Cimnastik Federasyonunda görev alan Milli Hakemlerimizden Aliye ÖZTÜRK olmak üzere Uluslararası Hakem Sezin Sever VURAL, Milli Hakem Nermin VURAL, Milli Hakem Oya KIZILTAN, Milli Hakem Ayla TORNA, Bölge Hakemi Ezgi KAZANASMAZ puanlamalarıyla yanımızda olacaklardır. Sunuculuğunu Mert PALAVAROĞLU'nun gerçekleştireceği yarışmamızda amacımız sporcularımızın seviyelerini belirlemektir. Sporcularımızın yanısıra antrenörlerimizin de gösterileri ile renkleceği bu iki özel günde tüm velilerimiz davetlidir.            Türkiye'de bir kulüp olarak yapılan en büyük ritmik cimnastik organizasyonuna hazır mısınız?
Devamı
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!           Büyük Cska'nın 2. Başkanı General Victor Pestov kulübümüzü ziyaret etti. Okullarımızı gezdi. Rio Ritmik Cimnastik Olimpiyat Şampiyonu Margarita Mamun ve arkadaşlarının Türkiye'ye gelişi ile ilgili bilgiler verdi.
Devamı
Tebrikler Acıbadem!
Tebrikler Acıbadem!          Marmara Lig'de oynayan 2005 doğumlu CSKA Acıbadem Basketbol takımımız Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L'de yapılan ilk maçında Kadıköy Halk Eğitim'e karşı 31 - 25 galip geldi. Tebrikler CSKA! Tebrikler Acıbadem!
Devamı
CSKA'lılar Buluştu!
CSKA'lılar Buluştu!           26 Ekim Perşembe günü İstanbul'a gelen CSKA Moskova Basketbol Takımı ile Cska Moskova Türkiye Organizasyonu Basketbol antrenörleri akşam yapılacak olan Anadolu Efes maçı öncesi bir araya geldi.
Devamı
CSKA Basketbol İstanbul'da!
CSKA Basketbol İstanbul'da!           Cska Moskova Basketbol Takımı, 27 Ekim Cuma günü Anadolu Efes ile yapacağı maç için İstanbul'a geldi. Cska Moskova Türkiye Organizasyonu olarak Başkanımız Sinan BİNGÖR, Basketbol Direktörümüz Onur ÇETİN, Basketbol Antrenörümüz Kseniia KOZOCHKINA ve genç takımımız ile birlikte CSKA Moskova Basketbol Takımının yıldız oyuncularını karşıladık. Hoşgeldin CSKA! Her zaman hep birlikte daha ileriye..
Devamı
Tebrikler CSKA!
Tebrikler CSKA!           CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu, A+ Genç Erkek Basketbol Liginin ilk maçında Armada Spor'a karşı 88-68 galip geldi. Tebrikler genç takım, tebrikler CSKA!
Devamı
CSKA Kurtköy Merkezde!
CSKA Kurtköy Merkezde!           Kurtköy merkezde Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Basketbol, Mini Basketbol ve Aikido branşlarımızda 14 Ekim 2017 Cumartesi günü eğitimlerimiz başlayacaktır.           Kurtköy ve çevresinden 4-14 yaş arası sporcuları CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu'nda buluşmaya davet ediyoruz.
Devamı
Aliye Öztürk CSKA'da!
Aliye Öztürk CSKA'da!          Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun federe hakemlerinden, eski teknik komite başkanı ve halen faal olarak federasyondaki görevine devam etmekte olan duayen isim Sayın Aliye Öztürk CSKA ailesine katıldı.          Cimnastik Direktörlüğüne getirilen Sayın Aliye Öztürk, antrenman programları ve sezon içerisinde 3 kez yapılacak olan CSKA CUP Turnuvası'nın başında görev alacaktır.           Yeni görevinde kendisine başarılar diler, ailemize katıldığı için teşekkür ederiz.     
Devamı
CSKA Sezona Hazır!
CSKA Sezona Hazır!            CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu; 22 idari kadro, 61 antrenör toplam 83 kişilik ekip olarak 6-7-8 Eylül tarihlerinde yaptığı eğitim semineri ile yeni sezona hazırlandı.
Devamı

Operatör Cemil Topuzlu Cad. Kaya Saray Apt. No: 37 D:2 Çiftehavuzlar / Kadıköy / İSTANBUL

0216 606 20 90
info@cskatr.com
Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Bilgi

Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.