RUSYA FEDERASYONU BÜYÜK CSKA VE CSKA MOSKOVA SPOR KULÜPLERİNİN DESTEKLERİ İLE

RİTMİK CİMNASTİK SPORCU LİSANSI
RİTMİK CİMNASTİK SPORCU LİSANSI Türkiye Cimnastik Federasyonu 36 ayını dolduran her çocuk için lisans çıkartılmaya izin vermektedir. 2020 sezonu sporcu lisansları için istenilen evraklar aşağıda yer almaktadır;   1- ) Nüfus Kağıdı  2- ) Sağlık Raporu ( Bilgisayar Ortamında Doldurulacak ) Örnek için tıklayınız 3- ) İki adet vesikalık fotoğraf 4- ) Tescil fişi ( Bilgisayar Ortamında Doldurulacak ) Buraya tıklayarak indirebilirsiniz  5- ) 50 TL ÜcretEvrakları hazırlayan velilerimizin, kampüs yöneticilerimize evrakları eksiksiz olarak teslim etmesi rica olur.   Bahçelievler Kampüs Yöneticisi : Ayhanım Hanım, Kazlıçeşme Kampüs Yönetici : Elena Hanım, Göztepe1 Kampüs Yönetisi : Elnare Hanım, Kurtköy Kampüs Yöneticisi : Medet Bey.
Devamı
CSKA Moskova Türkiye'de!
CSKA Moskova Türkiye'de!       CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu kurucu başkanı Sinan BİNGÖR, bu akşam EuroLeague maçında Fenerbahçe BEKO karşılaşacak olan CSKA Moskova A takım oyuncuları ve yönetim kurulu ile sabah kahvaltısında buluştu. Başkanımız Sinan Bingör ve CSKA Moskova Rusya’nın CEO’su Bayan Natalia objektiflere böyle poz verdiler.       Her iki takımada başarılar diliyoruz.
Devamı
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!      Cska Moskova Türkiye Organizasyonu'nun sezon sonunda yapılacak olan "Final Yarışması ve Yıl Sonu Şenlikleri" 'ne 2016 Rio Olimpiyat'larında Ritmik Cimnastik branşı şampiyonu olan Margarita MAMUN geliyor!       Ülkemizdeki tüm Ritmik Cimnastik sporcularını MAMUN ile tanışmaya davet ediyoruz.   Rezervasyon için nilufer.kiyak@cskatr.com mail adresinden Nilüfer Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de!
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de! CSKA MOSKOVA PROFESYONEL BASKETBOL TAKIMI TURKİYE’DE !      Turkish Airlines Euroleague icin Fenerbahçe Doğuş ile karşılaşacak olan CSKA Moskova Basketbol takımının 16 Mart 2018 Cuma günü Ülker Spor Arena’da saat 12:30 - 14:00 arasındaki antrenmanını izlemeye gidiyoruz.     Siz değerli velilerimiz ve sporcularımızı davet ediyoruz.     Dünyaca ünlü sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekilebilir, imza alabilirsiniz. Lütfen spor ayakkabılı ve CSKA formalarınızla geliniz.
Devamı
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!           Büyük Cska'nın 2. Başkanı General Victor Pestov kulübümüzü ziyaret etti. Okullarımızı gezdi. Rio Ritmik Cimnastik Olimpiyat Şampiyonu Margarita Mamun ve arkadaşlarının Türkiye'ye gelişi ile ilgili bilgiler verdi.
Devamı

Operatör Cemil Topuzlu Cad. Kaya Saray Apt. No: 37 D:2 Çiftehavuzlar / Kadıköy / İSTANBUL

0216 606 20 90
info@cskatr.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Copyright © 2019 CSKATR.COM

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.