RUSYA FEDERASYONU BÜYÜK CSKA VE CSKA MOSKOVA
SPOR KULÜPLERİNİN DESTEKLERİ İLE

EĞİTİME KOVİD-19 ENGELİ
EĞİTİME KOVİD-19 ENGELİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınacak tedbirlere ilişkin toplantıda alınan kararlar doğrultusunda; ilkokul, ortaokul ve liselerle ilgili alınan tatil kararına ve Spor federasyonlarının önlem kararlarına istinaden; CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu olarak tüm branşlarımızın aktiviteleri 14-27 Mart tarihleri arasında yapılmayacaktır.             Çalışmalarımız 28 Mart Cumartesi günü başlayacaktır, bilgilerinize sunulur.
Devamı
RİTMİK CİMNASTİK ŞÖLENİ
RİTMİK CİMNASTİK ŞÖLENİ Ritmik Cimnastik Şöleni'ne HAZIR MISINIZ?   1 Mart'ta Avrupa Yakası AREL KOLEJİ'NDE, 8 Mart'ta Anadolu Yakası GÖZTEPE İLHAMİ AHMED ÖRNEKAL İLKOKULU'NDA yapılacak olan şölenimize tüm velilerimiz ve sporcularımız davetlidir.    Şölende sporcularımızın ve antrenörlerimizin hazırlamış olduğu gösteriler ile eğlenceli vakitler geçireceğiz.   8 Mart Çıkış Listesi İçin Tıklayınız Programlarımızda +/-10 dk. oynamalar olabilir.
Devamı
BASKETBOL ŞENLİĞİ 23 ŞUBAT'TA!
BASKETBOL ŞENLİĞİ 23 ŞUBAT'TA! BASKETBOL ŞENLİĞİ 23 ŞUBAT 'TA KADIKÖY'DE!  Tüm kampüslerimizde bulunan sporcularımızın ve antrenörlerimizin katılımı ile gerçekleşecek olan basketbol şenliğine velilerimiz davetlidir. CSKA ailesi olarak maçlar düzenleyecek, eğlenecek, yarışmalar yapacak ve aynı branşa gönül veren ailelerimizin tanışmasına vesile olacağını düşündüğümüz şenliğimiz Kadıköy kampüsümüz de gerçekleşecektir (15 Temmuz Spor Salonu)    11:00-12:00 Jr Basketbol, 12:00-13:00 2010' 2011' 2012' doğumlular, 13:00-14:00 2006' 2007' 2008' 2009' doğumlular, 14:00-15:00 2004' 2005' doğumlular.
Devamı
ÜCRETSİZ BALE EĞİTİMİ
ÜCRETSİZ BALE EĞİTİMİ Sayın velilerimiz ve sevgili sporcularımız, ritmik cimnastik branşına ek olarak BALE eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olarak başlamıştır. Profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde yapılan eğitimlerimiz aşağıda belirtilmiştir;   Arel Koleji - Bahçelievler 16:00 - 17:15 (1 Saat 15 Dakika) Cumartesi / Star 16:00 - 18:30 (2 Saat 30 Dakika) Cumartesi / Master & Yarışmacılar 16:00 - 17:30 (1 Saat 30 Dakika) Pazar / Yarışmacılar   Avrupa Koleji - Kazlıçeşme 18:00 - 19:15 (1 Saat 15 Dakika) Salı / Star 18:00 - 20:30 (2 Saat 30 Dakika) Salı / Master   İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu - Göztepe 17:00 - 18:15 (1 Saat 15 Dakika) Perşembe / Star 17:00 - 19:30 (2 Saat 30 Dakika) Perşembe / Master & Yarışmacılar   Bilgi ve kayıt için kampüs yöneticiniz ile iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
OKULLAR ARASI BAŞARI
OKULLAR ARASI BAŞARI İstanbul Okullar Arası Basketbol Turnuvasında antrenörümüz Sead OK, yönettiği okul olan Okyanus Koleji ile 1. olmuştur. antrenörümüz İbrahim ŞAHİN ise aralarında sporcularımızında bulunduğu Anakent Koleji ile 3. olmuştur. Antrenörlerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
Devamı
RİTMİK CİMNASTİK SPORCU LİSANSI
RİTMİK CİMNASTİK SPORCU LİSANSI Türkiye Cimnastik Federasyonu 36 ayını dolduran her çocuk için lisans çıkartılmaya izin vermektedir. 2020 sezonu sporcu lisansları için istenilen evraklar aşağıda yer almaktadır;   1- ) Nüfus Kağıdı  2- ) Sağlık Raporu ( Bilgisayar Ortamında Doldurulacak ) Örnek için tıklayınız 3- ) İki adet vesikalık fotoğraf 4- ) Tescil fişi ( Bilgisayar Ortamında Doldurulacak ) Buraya tıklayarak indirebilirsiniz  5- ) 50 TL ÜcretEvrakları hazırlayan velilerimizin, kampüs yöneticilerimize evrakları eksiksiz olarak teslim etmesi rica olur.   Bahçelievler Kampüs Yöneticisi : Ayhanım Hanım, Kazlıçeşme Kampüs Yönetici : Elena Hanım, Göztepe1 Kampüs Yönetisi : Elnare Hanım, Kurtköy Kampüs Yöneticisi : Medet Bey.
Devamı
CSKA Moskova Türkiye'de!
CSKA Moskova Türkiye'de!       CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu kurucu başkanı Sinan BİNGÖR, bu akşam EuroLeague maçında Fenerbahçe BEKO karşılaşacak olan CSKA Moskova A takım oyuncuları ve yönetim kurulu ile sabah kahvaltısında buluştu. Başkanımız Sinan Bingör ve CSKA Moskova Rusya’nın CEO’su Bayan Natalia objektiflere böyle poz verdiler.       Her iki takımada başarılar diliyoruz.
Devamı
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!
Margarita Mamun Türkiye'ye Geliyor!      Cska Moskova Türkiye Organizasyonu'nun sezon sonunda yapılacak olan "Final Yarışması ve Yıl Sonu Şenlikleri" 'ne 2016 Rio Olimpiyat'larında Ritmik Cimnastik branşı şampiyonu olan Margarita MAMUN geliyor!       Ülkemizdeki tüm Ritmik Cimnastik sporcularını MAMUN ile tanışmaya davet ediyoruz.   Rezervasyon için nilufer.kiyak@cskatr.com mail adresinden Nilüfer Hanım ile iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de!
Cska Moskova Profesyonel Basketbol Takımı Türkiye'de! CSKA MOSKOVA PROFESYONEL BASKETBOL TAKIMI TURKİYE’DE !      Turkish Airlines Euroleague icin Fenerbahçe Doğuş ile karşılaşacak olan CSKA Moskova Basketbol takımının 16 Mart 2018 Cuma günü Ülker Spor Arena’da saat 12:30 - 14:00 arasındaki antrenmanını izlemeye gidiyoruz.     Siz değerli velilerimiz ve sporcularımızı davet ediyoruz.     Dünyaca ünlü sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çekilebilir, imza alabilirsiniz. Lütfen spor ayakkabılı ve CSKA formalarınızla geliniz.
Devamı
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!
Rus General Kulübümüzü Ziyarete Geldi!           Büyük Cska'nın 2. Başkanı General Victor Pestov kulübümüzü ziyaret etti. Okullarımızı gezdi. Rio Ritmik Cimnastik Olimpiyat Şampiyonu Margarita Mamun ve arkadaşlarının Türkiye'ye gelişi ile ilgili bilgiler verdi.
Devamı
 

Operatör Cemil Topuzlu Cad. Kaya Saray Apt. No: 37 D:2 Çiftehavuzlar / Kadıköy / İSTANBUL

0216 606 20 90
info@cskatr.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Copyright © 2019 CSKATR.COM

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.