RUSYA FEDERASYONU BÜYÜK CSKA VE CSKA MOSKOVA
SPOR KULÜPLERİNİN DESTEKLERİ İLE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç, Kadıköy İstanbul Spor Kulübü başkan ve yöneticilerini CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı'nda ağırladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç, Kadıköy İstanbul Spor Kulübü başkan ve yöneticilerini CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı'nda ağırladı.

CHP Kadıköy Kadın Kolları’ndan spora tam destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç, Kadıköy İstanbul Spor Kulübü başkan ve yöneticilerini CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı’nda ağırladı. Kadıköy’de sportif faaaliyet artışının önemine vurgu yapılan görüşmede, Başkan Yasemin Özsaraç’tan kulübe tam destek geldi.

“BİLİNÇLİ BİR TOPLUM İÇİN DAHA FAZLA SPORCU YETİŞTİRMELİYİZ”

Kadın dayanışması konusunda ses getiren projelere imza atan CHP Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç, spor alanında da Kadıköy’de her daim etkin olmaları gerektiğini ifade ederek, Kadıköy İstanbul Spor Kulübü yönetimiyle görüştü. Görüşmenin ardından dergimize açıklamalarda bulunan Özsaraç; “Bugün Kadıköy İstanbul Spor Kulübü ile bir toplantı yaptık. Bir kere kulübün isminde Kadıköy’ün olması çok güzel, çünkü Kadıköy’ü her alanda temsil etmek önemli. Kendim de bir sporcu olarak sporun hayatımda önemli bir yeri olduğunu söyleyebilirim. Çocukların küçük yaştan itibaren bir sporla uğraşması ve o disiplini alması, hem okul hem iş hem de aile hayatında çok başarılı olmalarını sağlıyor. Çocukları sokaktaki kötü etkinliklerden koruyor. Bilinçli bir toplum için daha fazla sporcu yetiştirmeliyiz” dedi.

CHP Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç
“SPOR, MAHALLELER ARASI KAYNAŞMAYA VESİLE OLUR”

Kadıköy İstanbul Spor Kulübü ile bir araya gelmekten ötürü memnuniyetlerini de dile getiren Yasemin Özsaraç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kadın Kolları’nda olarak bir spor aktivitemizin olması gerektiğini düşünüyorum. Spor organizasyonları, mahalleler arası geçişleri de sağlayarak kaynaşmaya vesile olabilir. Belediye Başkanımız Sayın Şerdil Dara Odabaşı ile bu konularda görüşmüş, kendileriyle bir yol haritası çizmeye koyulmuştuk. Kadıköy İstanbul Spor Kulübü’nü de bu bağlamda düşüneceğiz. Bu tür konuların daima arkasındayız. Hiçbir şey yapamasak bile seyirci olarak destek veririz.”

“ÜCRETSİZ SPOR AKTİVİTELERİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ”

Kadıköy İstanbul Spor Kulübü Başkanı ve CSKA Moskova Türkiye Organizasyonu Kurucu Başkanı Sinan Bingör ise, Kadıköy Belediyesi’nden destek beklediklerini belirterek; “Bizler Caferağa Spor Salonu’nda maçlarımızı ve antrenmanlarımızı gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun yanında Kadıköy’ün parklarında da ücretsiz olarak halkımızın katılımıyla spor aktivitelerini hayata geçirmeyi umut ediyoruz. Ayrıca bazı yarışmalar düzenleyerek, yetenekli gençlerimize spor alanında burs imkânı da sunabiliriz. Yasemin hanıma ve tüm CHP Kadıköy İlçe Teşkilatı’na ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu. Toplantıya Yasemin Özsaraç ve Sinan Bingör’ün yanı sıra Kadıköy İstanbul Spor Kulübü Genel Müdürü Gökhan Gülcü, Teknik Direktör Zaza Enden, Altyapı Sorumlusu Basketbolcu Gökhan Üçoklar ve CHP Kadıköy Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Kısmet Karaağaçlı da katılım gösterdi.

 
Bedri Rahmi Eyüboğlu sokak Sinan Apt: No:19 Kat:4 Daire:16 Feneryolu Kadıköy/İstanbul 0216 606 20 90 info@cskatr.com
Copyright © 2019 CSKATR.COM

Grup Şirketlerimiz

Sosyal Medya'da Takip Et.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.